Кам'янець-Подільський
медичний коледж

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 7-47-34


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 7-49-54

(068) 76-57-386


Акушерство, гінекологія, репродуктивне здоров'я та планування сім'ї

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

20.10.2020

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Додаткові методи дослідження в гінекології

05.03.2020

Відкрите практичне заняття з гінекології викладача Становської А.І. на тему:"Додаткові методи дослідження в гінекології".

Обізнана – значить захищена

22.10.2019

Відбулась акція в місті під гаслом «Обізнана – значить захищена»

Обіцяй собі берегти себе!

20.10.2019

З нагоди Всесвітнього та Всеукраїнського днів боротьби з раком молочної залози у стінах КПМК пройшов заходи під гаслом:"Обіцяй собі берегти себе!"

Відкрите практичне заняття «Діагностика пізніх термінів вагітності. Методика обстеження вагітної»

12.03.2019

Відбулося відкрите практичне заняття на базі Кам’янець-Подільського перинатального центра з дисципліни «Акушерство» на тему: «Діагностика пізніх термінів вагітності. Методика обстеження вагітної». Викладач: Собко Н.Ф., група І курс 223 Медсестринство Акушерська справа ІІ п/г.

Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози

22.10.2018

До Міжнародного та Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози. На базі Кам'янець-Подільського перинатального центру викладачами акушерства, гінекології, репродуктивного здоров'я та планування сім'ї Собко Н.Ф., Ринди Н.П., Становської А.І., лікарями жіночої консультації Риндик Т.С., Романчук В.І., Шепелявої Т.Г. були проведенні бесіди з профілактики раку молочноїзалози та практичн і тренінги з методики самообстеження молочної залози.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КОНТРАЦЕПЦІЇ

26.09.2018

На базі Кам'янець-Подільського перинатального центру була проведена акція до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ КОНТРАЦЕПЦІЇ.

АКЦІЯ В МІСТІ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ КОНТРАЦЕПЦІЇ

26.09.2018

Міжнародний день акушерки

05.05.2018

Не дай СНІДу шанс

01.12.2017

В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом студенти Кам'янець-Подільського медичного училища та викладачі: Возович А.А., Дзікевич Г.В., Юрков С.І., Ринда Н.П., Становська А.І., Собко Н.Ф. при співпраці з Кам’янець-Подільським перинатальним центром та Кам'янець-Подільським центром первинної медико-санітарної допомоги провели санітарно просвітні акції під гаслом «Не дай СНІДу шанс»

Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози

20.10.2017

В рамках цього дня відбувся тренінг під гаслом «Наша справа — запобігти!» для студентів спеціальності «Лікувальна справа» під керівництвом викладачів акушерства і гінекології, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї Ринда Н.П., Становської А.І.

Лекція-тренінг «Майбутнє варто планувати»

26.09.2017

Відбулась лекція-тренінг «Майбутнє варто планувати», яку повели Цуглевич Д. Л. завідувач жіночою консультацією, лікар акушер-гінеколог, Гурський О.С. головний лікар Кам’янець-Подільського перенатального центру, лікар акушер-гінеколог та викладачами акушерства і гінекотогії репродуктивного здоров’я та планування сім’ї Риндою Н.П. та Становською А.І.

Санітарно-просвітницькі бесіди з кам’янчанами

26.09.2017

Студенти-волонтери нашого училища спеціальності «Акушерська справа» сьогодні проводили санітарно-просвітницькі бесіди з кам’янчанами в місті.

Лекція-бесіда «Майбутнє варто планувати» з студентами І курсу "Лікувальна справа"

26.09.2017

Відбулась лекція-бесіда «Майбутнє варто планувати» з студентами І курсу "Лікувальна справа" групи "Б"

Акція «Ми за здоровий спосіб життя»

12.05.2017

З нагоди професійного свята – міжнародного дня медичної сестри викладачі Кам’янець-Подільського медичного училища Мошак Т.М., Яворська О.І., Возович А.А. та студенти ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» провели акцію «Ми за здоровий спосіб життя» на площі перед міським ринком. В рамках акції було організовано вимірювання АТ, визначення масового кофіцієнту, жителям та гостям міста. А також проведено санітарно-просвітні бесіди з хворими на гіпертонічну хворобу кам’янчанам.

Рожевий жовтень місяць боротьби з раком молочної залози

05.11.2016

Конференція у національному університеті ім.Івана Огієнка

30.09.2016

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Акушерська справа» з викладачем акушерства та гінекології, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї Дейбук Л.І. взяли участь у конференції в національному університеті ім.Івана Огієнка.

Література з акушерства та гінекології

Робочі навчальні програми з акушерства, гінекології, репродуктивного здоров'я та планування сім'ї Лікувальна справа

Робочі навчальні програми з акушерства, гінекології, репродуктивного здоров'я та планування сім'ї Акушерська справа

  • 1
  • 2

Наукові статті читайте на web-сторінках фахових журналів:Журнал «Жіночий лікар» - незалежне науково-практичне видання для практикуючих фахівців сфери охорони здоров'я жінок та дітей.