Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 2-30-41


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 9-02-64


ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

Бесіда: «Реалізація прав людини в сучасному українському суспільстві» 08.12.2016 Бесіда: «Реалізація прав людини в сучасному українському суспільстві»
В умовах становлення України як суверенної і незалежної правової держави все частіше піднімається питання про правове виховання громадян, адже необізнаність в системі правопорядку, що існує в державі, заважає розумно користуватися своїми правами та уникати хибних вчинків та злочинних діянь. Усі громадяни України мають право на набуття необхідного їм мінімуму правових знань.

Інтелектуальне змагання «Жити  за законами держави» 10.12.2015 Інтелектуальне змагання «Жити за законами держави»
Для удосконалення правових знань молоді та підвищення їхньої правової культури 10 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права у бібліотеці медичного училища зав. бібліотекою Ларисою Сторожук та вихователем Оксаною Бурденюк було проведено інтелектуальне змагання «Жити за законами держави». На інтелектуальне змагання були запрошені студенти І курсу медичного училища.

Юридичний світ в бібліотеці Юридичний світ в бібліотеці
Життя інколи подає нам такі уроки, що ми волею-неволею починаємо відстоювати свої права, без яких ми – ніхто.

Бесіда «Правова свідомість і правова культура молоді» Бесіда «Правова свідомість і правова культура молоді»
«Право – це все те, що істинне і справедливе» - сказав Віктор Гюго. Адже з правовими питаннями ми зустрічаємось часто. У рамках правового тижня у бібліотеці бібліотекарем Лісовою Ніною Василівною та вихователем Оксаною Бурденюк проведено бесіду «Правова свідомість і правова культура молоді», а також присутні взяли участь у дискусії «Мистецтво жити гідно: У чом...