Кам'янець-Подільський
медичний коледж

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 7-47-34


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 7-49-54

(068) 76-57-386


ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Україна єдина 22.01.2019 Україна єдина
В читальному залі бібліотеки до 100 річча Соборності України організовано книжкову виставку "Україна єдина".

День Європи – символ спільних цінностей 18.05.2018 День Європи – символ спільних цінностей
Напередодні Дня Європи в бібліотеці училища проведено Європейський тиждень «День Європи – символ спільних цінностей», в рамках якого книгозбірня запропонувала студентам залучитись до святкування та відвідати низку цікавих заходів.

На Чорнобиль журавлі летіли 26.04.2018 На Чорнобиль журавлі летіли
Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.

День захисника 13.10.2017 День захисника
За вікову історію української народності наша земля неодноразово закликала своїх синів стати на її захист, і ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими.

Історична година «Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали» 12.10.2017 Історична година «Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали»

Цьогоріч виповнюється 75 років з часу створення Української повстанської армії, символічним днем заснування якої є 14 жовтня 1942 року, яка зробила визначний внесок у здобуття та проголошення Української Незалежності, мала вагомий вплив на формування української національної свідомості на процеси державотворення в Україні.

З цієї нагоди12 жовтня у бібліотеці було проведено...

Відкрите засідання гуртка німецької мови «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення» 23.03.2017 Відкрите засідання гуртка німецької мови «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення»
В рамках заходів до Дня визволення міста у гуртожитку училища відбулося відкрите засідання гуртка німецької мови: «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення».

Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, тих, що полягли 20.02.2017 Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, тих, що полягли

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

У бібліотеці відбулася година пам’яті Небесної Сотні «Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, ...

Година пам’яті «Чорна сповідь моєї  Вітчизни» 24.11.2016 Година пам’яті «Чорна сповідь моєї Вітчизни»
Чому Голодомор 1932–1933 років в Україні є геноцидом українського народу? Хто і для чого організував убивство, каліцтво та терор голодом? Як відбувалися репресії проти селянства? Як Україна пам’ятає цю трагедію і як визнає її світ? Про це та інше йшла мова на заході «Чорна сповідь моєї Вітчизни», який був проведений 24 листопада для студентів першого курсу.

Година спілкування: «Ми є народ, якого не здолати» 21.11.2016 Година спілкування: «Ми є народ, якого не здолати»
У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти  своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідн...

Прес-реліз. Інформаційна година «Українська святиня – Запорізька Січ» 11.10.2016 Прес-реліз. Інформаційна година «Українська святиня – Запорізька Січ»

Протягом всієї багатовікової історії нашої Батьківщини народ вище за все цінував вірність Вітчизні, мужність і відвагу героїв, які боролися за торжество добра і справедливості.


Новини 1 - 10 з 15
Сторінки: