ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ | День захисника України

День захисника України

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва, є державним святом.

Напередодні свята бібліотека презентувала виставку газетно – журнальних статей з назвою «Сила нескорених», яка знайомить користувачів з останніми публікаціями про наших захисників – камянчан, учасників АТО.

Проведено 15 хвилин мужності «Сила нескорених» на яку були запрошені студенти. Бібліотекар розповіла про історію виникнення свята «День захисника України», про події на сході України. Студенти поділилися думками про події в зоні АТО. Переглянули літературу про історію українського війська.

Трагічні події, що відбуваються на рідних українських землях знайшли відгук в серцях наших співвітчизників, об’єднали українців у їх дивовижному прагненні до єдності. Народ України готовий самовіддано розбудовувати її як суверену, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, знати свої права і обов’язки, цивільно відстоювати їх, сприяти єднанню українського народу, громадянському миру і злагоди в суспільстві.  

14.10.2015