Літературно – історичний портрет «Видатний історик України» (до річниці дня народження М.Грушевського).

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ | Літературно – історичний портрет «Видатний історик України» (до річниці дня народження М.Грушевського).

Літературно – історичний портрет «Видатний історик України» (до річниці дня народження М.Грушевського).

«М.Грушевський – один із велетнів української національної культури, політичної думки і дії останніх двох століть». Такими словами розпочався літературно – історичний портрет «Видатний історик України»16 вересня 2015 року до річниці дня народження М. Грушевського, першого президента України в приміщені читального залу бібліотеки.

Перед студентами І курсу виступив бібліотекар з розповіддю про М.Грушевського – невтомного дослідника історії та культури українського народу, поборника його соборності, злуки розташованих імперіалістичними силами всіх українських земель.

Присутні ознайомилися з життям та університетами, де він навчався та працював, про вклад в науку як засновника і голови Українського наукового товариства ім. Шевченка та автора багатотомника «Історія України – Русі» та інших, зупинилась на перебуванні М.Грушевського на початку 1919 року у нашому місті Кам’янець – Подільському.

Наприкінці заходу бібліотекар провела огляд літератури біля книжкової виставки «М.Грушевський – історик і будівничий нації».

Лариса Сторожук.

16.09.2015