ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ | НЕБЕСНА СОТНЯ

18.02.2016 НЕБЕСНА СОТНЯ

Ще довго Україна і весь світ не забуде про тих, хто залишив життя земне у 2013- 2014 рр. на Майдані – Герої Небесної сотні. Цю подію оплакує весь світ, байдужою не лишається жодна душа.

25 лютого 2016 року у бібліотеці відбулась презентація книги «Небесна сотня», виданої колективом журналістів у видавництві «Фоліо» 2014 р. Презентацію провели завідуюча бібліотекою Лариса Сторожук та вихователь гуртожитку Оксана Бурденюк присутнім на масовому заході студентам гуртожитку.

Книга пам’яті «Небесна сотня» складається з хронічки Євромайдану та біографій героїв Небесної сотні, спогадів їхніх родичів, близьких, друзів, побратимів. У виданні наведено багато фотографій та реальні факти з трагічних подій на Майдані у лютому 2014.Передмови до книги написали церковні ієрархи − Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України; Святослав, Отець і Глава Української Греко-католицької Церкви, речник Української Православної Церкви Протоієрей Георгій Коваленко.

18.02.2016 НЕБЕСНА СОТНЯ

Це видання − німе нагадування нам всім про те, якою ціною ми здобули свободу та новий шанс для своєї країни стати справжньою європейською державою. Герої не вмирають.

З кожного проданого примірника цієї книги видавництво «Фоліо» перераховує частину грошей благодійному фонду «Центр допомоги постраждалим Майдану «Родина Майдан».

18.02.2016 НЕБЕСНА СОТНЯ

«Небесна сотня» книга - реквієм - посвята тим учасникам Революції, які віддали найцінніше – своє життя, заради того, аби Україна та всі ми встали з колін. Книгу писали для того, щоб Герої Небесної сотні оживали з ЇЇ сторінок… Писали, аби розповісти, чим жили ці «воїни світла». Що любили. У що вірили. За що стояли на майдані. Герої Небесної сотні своїм прикладом показали силу та незалежність українського народного духу. З Хмельницької області також є герої, які занесені в цю книгу пам’яті .

Презентацію доповнювали відеопокази. На закінчення презентації книги -реквієм «Небесна сотня» в пам'ять загиблим прозвучала молитва: «Молимося за кожного».

Ми сьогодні в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної сотні.

Слава Україні! Героям слава!

18.02.2016