Кам'янець-Подільський
медичний коледж

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 7-47-34


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 7-49-54

(068) 76-57-386


РОБОТА З ЛІТЕРАТУРОЮ

Година Тарасове слово душа України 14.03.2016 Година Тарасове слово душа України
14 березня в бібліотеці була проведена година «Тарасове слово – душа України» присвячених 201-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка. Захід проводився з метою розкриття величі і безсмертя українського поета – неперевершеного майстра слова. Чудові рядки ліричних творів Шевченка лягли в основу тематичного заходу.

Пізнавальна година Жінки в житті Шевченка 10.03.2016 Пізнавальна година Жінки в житті Шевченка
Історія зберегла імена жінок, які полонили серце Тараса. Незавжди почуття поета лишали слід у поезії. Але ж і сказати, що жінки і світлі почуття до них не відіграли значної ролі в житті і творчості Шевченка – це, значить, погрішити проти істини. Кохання в житті Шевченка – чи не найболючіша сторінка його долі, бо не мав він сімейного щастя, родинного тепла, хатинки, обсадженої с...

Книжкова виставка: «Думи Тарасові – слово народнеє» 09.03.2016 Книжкова виставка: «Думи Тарасові – слово народнеє»
До дня народження поета, який ми відзначаємо 9 березня в  бібліотеці традиційно, кожного року  готують масові заходи. Цьогоріч для студентів нашої  бібліотеки  була оформлена   книжкова  виставка «Думи Тарасові – слово народнеє»  на якій  представлені видання різних авторів про життя та творчість Т....

Книжкова виставка «Літературні шедеври на великому екрані» 20.01.2016 Книжкова виставка «Літературні шедеври на великому екрані»
До уваги користувачів в бібліотеці представлена книжкова виставка «Літературні шедеври на великому екрані», де представлені книги, за мотивами яких створено фільми. Книжкова виставка пропонує ознайомитись з літературою та пригадати улюблені кінокадри. Користувачі бібліотеки мають змогу насолодитись цими шедеврами, взявши книги.

Цикл книжкових виставок «Літературний календар» Цикл книжкових виставок «Літературний календар»
У циклі книжкових виставок «Літературний календар» висвітлювалися ювілейні дати українських та зарубіжних письменників