Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 2-30-41


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 9-02-64


Навчальна робота

Мошак Тетяна МихайлівнаЗаступник директора з навчальної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "викладач-методист", викладач внутрішньої медицини, невідкладних станів у внутрішній медицині, основ охорони праці та охорони праці в галузі - Мошак Тетяна Михайлівна.

Завантажити документ:
Накази 2017-2018 н.р.

01.09.2017

Річний звіт

05.07.2017

Міське методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи

09.02.2017

Відбулось міське методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. На порядку денному питання профільної освіти, формування рейтингу стипендіатів, організація та проведення предметних олімпіад. Жвава дискусія, вивчення нормативних документів, обмін досвідом – все це допомагає у вирішенні виробничих питань.

Семінар "Організація освітнього процесу та комплекси навчально-методичного забезпечення"

02.06.2016

У Хмельницькому кооперативному коледжі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту відбувся семінар заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ ступенів акредитації Хмельницької області «Організація освітнього процесу та комплекси навчально-методичного забезпечення». Делегатом на семінарі була заступник директора з навчальної роботи Мошак Т.М. де доповідала на тему: «Інновації щодо впровадження освітнього процесу».

Конференція "Формування іміджу як процес підвищення конкурентоспроможності навчального закладу"

20.05.2016

У Хмельницькому базовому медичному коледжі відбулась регіональна науково-практична конференція педагогічних працівників медичних коледжів та училищ області. Делегатом від Кам’янець-Подільського медичного училища була заступник директора з навчальної роботи з темою: «Формування іміджу як процес підвищення конкурентоспроможності навчального закладу»

Рішення педагогічної ради училища

23.11.2015

Розклади сесій

Накази

Положення

Пріоритетні заходи КПМУ

Діючі навчальні програми в КПМУ

Освітня стратегія

Антикорупційна діяльність КПМУ

Правила внутрішнього розпорядку

Цивільна оборона

Загальноучилищна проблема

Фундація Європейський фахівець

Атестація освітньої діяльності КПМУ