16 днів проти насильства

30.11.2023 в стінах Кам'янець-Подільського медичного фахового коледжу, в рамках тижня "16 днів проти насильства" відбулась конференція на тему:"Підліткова вагітність або як не зламати долю" .  Метою проведення є  формування у здобувачів освіти цінного ставлення до здорового способу життя, добробуту і щастя в родині.

Завданням поставленим перед спікерами було ознайомлення студентів з фізіологічними, психологічними і соціальними проблемами ранньої вагітності, вмінням самостійно аналізувати проблемні ситуації, які виникають в підлітковому віці, обговорення причин, наслідків і методів профілактики ранніх статевих зв’язків і вагітності. Даний захід підготували здобувачі освіти спеціальності 223 Медсестринство освітньо-професійної програми Акушерська справа II-го року навчання, викладачі акушерства та гінекології Алла БОРШУЛЯК , Ніна СОБКО.

Більше світлин в фотогалереї

30.11.2023

Наукові статті читайте на web-сторінках фахових журналів:Журнал «Жіночий лікар» - незалежне науково-практичне видання для практикуючих фахівців сфери охорони здоров'я жінок та дітей.