Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 2-30-41


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 9-02-64


Виховна робота

Чернецька Наталія ЙосипівнаЗаступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "викладач-методист", викладач математики, фізики - Чернецька Наталія Йосипівна.

Зміст виховної діяльності педагогічного колективу направлений на реалізацію: Конституції України, Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», Державної національної програми «Освіта», «Україна XXI століття», «Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 161 від 02.07.1993 р., Концепції розвитку Кам’янець-Подільського медичного училища на період з 2014 по 2019 рік та інших нормативних.

↓↑ Показати/приховати детальну інформацію...

Ескурс в історію Кам'янець-Подільського медичного училища

14.02.2018

Ескурс в історію Кам'янець-Подільського медичного училища для університету ІІІ покоління

День Соборності  України.

22.01.2018

Що ми знаємо про цей день? Що він значить для кожного з нас? На скільки важлива соборність і незалежність? На якому рівні зараз свідомість пересічного українця і яке майбутнє ми бажаємо собі?

День Святого Миколая

19.12.2017

Цього дня студенти першого курсу спеціальності «Лікувальна справа» за ініціативою Міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді завітали у міський перинатальний центр, щоб зробити справжнє свято для діток, які зараз лікуються і пропускають через це святкові ранки у дитячих садках та школах. На цілу годину лікарня наповнилась музикою, галасом, дитячим сміхом.

Благодійна акція «Подаруй дитині радість»

12.12.2017

Завершилась благодійна акція «Подаруй дитині радість» до Дня Миколая, до якої долучились усі студенти училища. До дітей, що знаходяться зараз в зоні АТО, військовослужбовці військової частини А2641 повезли подарунки, які зібрали від усієї душі для них студенти училища.

Зустріч з юрисконсультом ЦСССДМ

12.12.2017

В гуртожитку училища відбулася зустріч студентів, що проживають у гуртожитку з юрисконсультом ЦСССДМ Галайбідою Вячеславом Миколайовичем та інспектором ювенальної превенції Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області Семеряковою Роксоланою Михайлівною.

Виставка «Правові знання громадянам».

08.12.2017

В продовження Всеукраїнського тижня права студенти перших курсів  підготували виставку «Правові знання громадянам». Виставка організована за підтримкою викладача права Косигіної А.А. та працівників центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи.

Зустріч з юристом громадської організації «Асоціація юристів м. Кам’янця -Подільського»

07.12.2017

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» зустрілися з юристом громадської організації «Асоціація юристів м. Кам’янця -Подільського» Романюком Максимом Олександровичем за круглим столом на тему: «Що ми знаємо про свої права споживача?». Зустріч організувала викладач права училища Косигіна Аліна Анатоліївна в межах Всеукраїнського тижня права.

День Збройних сил України

06.12.2017

До Дня Збройних сил України викладач Захисту Вітчизни Сівков Віктор Васильович організував для студентів перших курсів екскурсії по місцям бойової слави.

Всеукраїнський тиждень права

05.12.2017

5 грудня 2017р.- в межах Всеукраїнського тижня права студенти І курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» та студенти ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» разом з викладачами соціально-економічних і гуманітарних дисциплін Косигіною Аліною Анатоліївною та Якубовською Анною Михайлівною взяли участь у заході «Уроки самоврядування», який відбувся у приміщені міської Ратуші.

Всесвітній день волонтера

05.12.2017

5 грудня 2017 року з нагоди Всесвітнього дня волонтера у сесійній залі міської ради відбулися урочистості, на яких відзначалися найбільш активні громадян міста, учасники волонтерського руху у різних його напрямках.