Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 2-30-41


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 9-02-64


Виховна робота

Чернецька Наталія ЙосипівнаЗаступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "викладач-методист", викладач математики, фізики - Чернецька Наталія Йосипівна.

Зміст виховної діяльності педагогічного колективу направлений на реалізацію: Конституції України, Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», Державної національної програми «Освіта», «Україна XXI століття», «Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 161 від 02.07.1993 р., Концепції розвитку Кам’янець-Подільського медичного училища на період з 2014 по 2019 рік та інших нормативних.

↓↑ Показати/приховати детальну інформацію...

Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни

08.05.2018

Ці дні присвячені пам'яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і літнім людям - усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Факультет муніципального управління

04.05.2018

4 травня в міській раді завершив роботу уже традиційний щорічний факультет муніципального управління, в якому взяли участь найактивніші студенти Кам’янця. За традицією, учасники отримали офіційні сертифікати, які їм урочисто вручив заступник міського голови Вадим Савчук.

Молодіжна ЕКО - акція "Турист в чистому місті"

17.04.2018

Cтуденти першого курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» взяли участь у молодіжній ЕКО - акції «Турист в чистому місті».

Засідання весняного дебатного турніру

28.03.2018

Відбулось чергове засідання весняного дебатного турніру серед студентів міста. Цього разу участь у дебатах взяли студенти училища Гранчак Тетяна, Смолінська Ірина, Вітковська Ірина, Сохацька Альона, Кумашевський Роман, Романішена Яна.

Мітинг пам’яті, присвяченому 74 річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників

26.03.2018

Студенти І курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» разом із заступником директора з виховної роботи Чернецькою Н.Й. та начальником служби у справах дітей Кам’янець-Подільської міської ради Бевз Л.Е. провели мітинг пам’яті, присвяченому 74 річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Квіти поклали до пам’ятника партизанам- підпільникам загону Вілена Поворіна. Вічна пам’ять визволителям міста.

Військові табори Поділля у Другій світовій війні

26.03.2018

В межах заходів до Дня визволення міста Кам’янець-Подільського від німецько-фашистських загарбників студенти перших курсів прослухали лекцію-презентацію «Військові табори Поділля у Другій світовій війні».

Засідання Дебатного клубу

15.03.2018

В цей день в межах Всеукраїнської ініціативи Активна Громада ВГО «Інститут Республіка» студенти училища взяли участь у відбірковому етапі внутрішніх дебатів міського турніру...

Всеукраїнська хвилина мовчання на честь загиблих під час Євромайдану

20.02.2018

Пройшла всеукраїнська хвилина мовчання на честь загиблих під час Євромайдану.

День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

У День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні наше училище долучилось до акцій в місті.

Небесна сотня - то в серцях вогонь

20.02.2018

Студенти та викладачі Кам'янець-Подільського медичного училища взяли участь у нон-стопі "Небесна сотня-то в серцях вогонь" за підтримки міської бібліотеки імені Костя Солухи.