Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 2-30-41


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 9-02-64


Виховна робота

Чернецька Наталія ЙосипівнаЗаступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "викладач-методист", викладач математики, фізики - Чернецька Наталія Йосипівна.

Зміст виховної діяльності педагогічного колективу направлений на реалізацію: Конституції України, Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», Державної національної програми «Освіта», «Україна XXI століття», «Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 161 від 02.07.1993 р., Концепції розвитку Кам’янець-Подільського медичного училища на період з 2014 по 2019 рік та інших нормативних.

↓↑ Показати/приховати детальну інформацію...

Фотоквест «Культурна карта міста»

21.09.2018

В рамках Всеукраїнського культурного форуму «Кам’яний острів» відбувся фотоквест.

Cтуденти Кам’янець-Подільських вишів об’єдналися для акції «Ланцюг миру»

21.09.2018

Акція, що пройшла на проспекті Грушевського, була присвячена Міжнародному дню миру та мала на меті привернути увагу пересічних жителів до прагнення юних жити в мирі і злагоді.

Благодійна акція на підтримку здоров'я Назара Опришка

19.09.2018

Студенти ІІ курсу спеціальності "Лікувальні справа"долучилися до благодійної акції на підтримку здоров'я Назара Опришка, відвідавши виставу театру "На Зарванській". Вистава, яку на високій душевній ноті подарували студенти коледжу культури та мистецта, має назву "Коли захиталося небо".

Я студент туристичного міста

12.09.2018

В межах традиційного міського культурно-освітнього заходу "Я студент туристичного міста" першокурсники училища відвідали найзнаменитіший музей міста "Старий замок ". Щира вдячність усім, хто причетний до організації цього заходу.

Кам’янець-Подільське медичне училище відсвяткувало День знань та початок нового навчального року

02.09.2018

За традицією з радістю і хвилюванням колектив училища приймав у свою сім’ю нове поповнення – першокурсників. Найкращі побажання пролунали від директора училища Клима В.С. на адресу першокурсників та їх батьків, викладачів та студентів старших курсів. Віктор Степанович наголосив, що майбутнє – за високотехнологічною медициною, і це диктує нові вимоги до якісної підготовки професіоналів, а отже, перед нашим колективом.

Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни

08.05.2018

Ці дні присвячені пам'яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і літнім людям - усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Факультет муніципального управління

04.05.2018

4 травня в міській раді завершив роботу уже традиційний щорічний факультет муніципального управління, в якому взяли участь найактивніші студенти Кам’янця. За традицією, учасники отримали офіційні сертифікати, які їм урочисто вручив заступник міського голови Вадим Савчук.

Молодіжна ЕКО - акція "Турист в чистому місті"

17.04.2018

Cтуденти першого курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» взяли участь у молодіжній ЕКО - акції «Турист в чистому місті».

Засідання весняного дебатного турніру

28.03.2018

Відбулось чергове засідання весняного дебатного турніру серед студентів міста. Цього разу участь у дебатах взяли студенти училища Гранчак Тетяна, Смолінська Ірина, Вітковська Ірина, Сохацька Альона, Кумашевський Роман, Романішена Яна.

Мітинг пам’яті, присвяченому 74 річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників

26.03.2018

Студенти І курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» разом із заступником директора з виховної роботи Чернецькою Н.Й. та начальником служби у справах дітей Кам’янець-Подільської міської ради Бевз Л.Е. провели мітинг пам’яті, присвяченому 74 річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Квіти поклали до пам’ятника партизанам- підпільникам загону Вілена Поворіна. Вічна пам’ять визволителям міста.