Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 2-30-41


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 9-02-64


Виховна робота

Чернецька Наталія ЙосипівнаЗаступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "викладач-методист", викладач математики, фізики - Чернецька Наталія Йосипівна.

Зміст виховної діяльності педагогічного колективу направлений на реалізацію: Конституції України, Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», Державної національної програми «Освіта», «Україна XXI століття», «Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 161 від 02.07.1993 р., Концепції розвитку Кам’янець-Подільського медичного училища на період з 2014 по 2019 рік та інших нормативних.

↓↑ Показати/приховати детальну інформацію...

Акції єднання «Україна моя вишивана»

26.11.2018

У центральній міській бібліотеці ім.Костя Солухи відбулося завершення всеукраїнської акції єднання «Україна моя вишивана», яку започаткували громадські активісти з Тернопільщини у вересні минулого року.

Cвяткування Дня студента

15.11.2018

День студента в нашому закладі планувався заздалегідь, щоб усе встигнути. Ранок 15 листопада зустрів усіх музикою та смаколиками з передбаченнями.

II лаб - захід до Дня української писемності та мови

08.11.2018

II лаб відвідали захід до Дня української писемності та мови.

АГРОУНІФЕСТ-2018

02.11.2018

Студенти першого курсу групи «В» спеціальності «Лікувальна справа» КатеринаЛівандовська, Остап Малець та Веніамін Григорук взяли участь у Відкритому фестивалі-конкурсі художньої творчості серед колективів та окремих виконавців навчальних закладів України «АГРОУНІФЕСТ-2018» в номінації: «Вокальне мистецтво» категорія : «Естрадний спів, малі форми».

Конкурс «Осінній дебют»

25.10.2018

В училищі відбувся традиційний конкурс «Осінній дебют», на якому першокурсники продемонстрували свої таланти. А талантів у цьому році прибуло чимало! Кожна з груп готувалися ретельно до цього дня, тому у вдячних глядачів долоні від оплесків аж пашіли!

Фотоквест «Культурна карта міста»

21.09.2018

В рамках Всеукраїнського культурного форуму «Кам’яний острів» відбувся фотоквест.

Cтуденти Кам’янець-Подільських вишів об’єдналися для акції «Ланцюг миру»

21.09.2018

Акція, що пройшла на проспекті Грушевського, була присвячена Міжнародному дню миру та мала на меті привернути увагу пересічних жителів до прагнення юних жити в мирі і злагоді.

Благодійна акція на підтримку здоров'я Назара Опришка

19.09.2018

Студенти ІІ курсу спеціальності "Лікувальні справа"долучилися до благодійної акції на підтримку здоров'я Назара Опришка, відвідавши виставу театру "На Зарванській". Вистава, яку на високій душевній ноті подарували студенти коледжу культури та мистецта, має назву "Коли захиталося небо".

Я студент туристичного міста

12.09.2018

В межах традиційного міського культурно-освітнього заходу "Я студент туристичного міста" першокурсники училища відвідали найзнаменитіший музей міста "Старий замок ". Щира вдячність усім, хто причетний до організації цього заходу.

Кам’янець-Подільське медичне училище відсвяткувало День знань та початок нового навчального року

02.09.2018

За традицією з радістю і хвилюванням колектив училища приймав у свою сім’ю нове поповнення – першокурсників. Найкращі побажання пролунали від директора училища Клима В.С. на адресу першокурсників та їх батьків, викладачів та студентів старших курсів. Віктор Степанович наголосив, що майбутнє – за високотехнологічною медициною, і це диктує нові вимоги до якісної підготовки професіоналів, а отже, перед нашим колективом.