Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
kpmu1876 Кам'янець-Подільське медичне училище
ДИРЕКТОР

(03849) 7-47-34


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 7-49-54

(068) 76-57-386


Виховна робота

Чернецька Наталія ЙосипівнаЗаступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "викладач-методист", викладач математики, фізики - Чернецька Наталія Йосипівна.

Зміст виховної діяльності педагогічного колективу направлений на реалізацію: Конституції України, Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту», Державної національної програми «Освіта», «Україна XXI століття», «Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 161 від 02.07.1993 р., Концепції розвитку Кам’янець-Подільського медичного училища на період з 2014 по 2019 рік та інших нормативних.

↓↑ Показати/приховати детальну інформацію...

22 січня – День Соборності

22.01.2019

До 100-ї річниці Дня Соборності відбулася виховна година «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг», яку підготувала викладач історії України Семенова Вікторія Валеріївна для студентів перших курсів.

Благодійна акція «Твори добро» ІфА

24.12.2018

Cтуденти ІфА разом із куратором групи Сушарник Л.К. організували благодійну акцію «Твори добро» для дітей громадської організації «Діти сонця». Студенти Демчик Аріна, Шаповал В’ячеслав, Потемковська Дар’я, Танас Анастасія, Ткачук Ірина та Стремінський Василь зуміли подарувати новорічну радість усім присутнім, а навзаєм отримали для себе частинку душевного тепла та розуміння ціни людського життя.

Акція «Твори добро»

21.12.2018

Продовжуючи естафету акції «Твори добро», викладач іноземної мови Кожухаренко Н.О. та викдадач фізичного виховання Невенгловський О.В. разом зі студентами Корнівським Богданом (ІУфА), Березою Вікторією (ІУфА), Нефьодовою Анною (ІІфА), Крайником Мар’яном(ІІфА), Побережнюк Вікторією (ІІфА), Дерев’янко Іванною (ІфА) організували новорічні ранки у Колубаївському НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та школі-інтернаті с.Голенищево Чемеровецького району.

Святий Миколай завітав у міське дитяче відділення лікарні

20.12.2018

Святий Миколай завітав у міське дитяче відділення лікарні. Колективи студентів  ІІфА, ІІфБ, ІІфВ допомогли йому створити атмосферу зимової казки для тих дітей, які вимушені зараз бути у лікарні. І навіть, хто не зміг вийти на свято, Миколай приносив подарунки прямо в палату.

Студенти ІІІфА, ІІІфБ, ІІІфВ та ІІлаб підтримали акцію «Твори добро»

14.12.2018

Студенти ІІІфА, ІІІфБ, ІІІфВ та ІІлаб підтримали акцію «Твори добро», зібравши аптечки першої необхідності для військових центру розмінування, які 17 грудня відправлялися у зону бойових дій.

Акція «Твори добро» І лаб

14.12.2018

Студенти І лаб разом з куратором групи Сорокою О.В. одні із перших відгукнулися на акцію «Твори добро». Їх вибір зупинився на вихованцях Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру. Для них студенти організували ранок, який приніс зимову радість і святкове натхнення усім присутнім.

Подорожуй безпечно. Навчайся безпечно. Працюй безпечно.

05.12.2018

Подорожуй безпечно. Навчайся безпечно. Працюй безпечно. Так називався захід, який пройшов 6 грудня в межах Всесвітнього тижня права.

Акції єднання «Україна моя вишивана»

26.11.2018

У центральній міській бібліотеці ім.Костя Солухи відбулося завершення всеукраїнської акції єднання «Україна моя вишивана», яку започаткували громадські активісти з Тернопільщини у вересні минулого року.

Cвяткування Дня студента

15.11.2018

День студента в нашому закладі планувався заздалегідь, щоб усе встигнути. Ранок 15 листопада зустрів усіх музикою та смаколиками з передбаченнями.

II лаб - захід до Дня української писемності та мови

08.11.2018

II лаб відвідали захід до Дня української писемності та мови.