Коледж

Сторінка директора

директор Клим Віктор СтепановичШановні відвідувачі!

Щиро вітаю вас на сайті Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу!

   Якщо для вас здоров’я та життя людини - не порожні слова, тоді поспішайте вступити до нашого кола. Воно було засноване більш, ніж 130 років тому. 28 грудня 1876 року Медичний Департамент Росії видав наказ за яким "... в місті Кам'янці-Подільському Подільської губернії відкрити медичний заклад - повивальну школу на 12 учениць, терміном навчання 2 роки".

Повертаючись в минуле, оцінюючи сьогоднішній день, бачиш, яку відстань у часі здолало наше медичне. І справа не лише у роках, а й у тому, яким було училище в дореволюційний період і яким стало тепер.
У Кам’янець-Подільському медичному фаховому коледжі студенти не лише здобувають ґрунтовні знання, а й вчаться активно, повноцінно жити, якісно проводити свій вільний час: створено гуртки професійної майстерності, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності.
   Досягнення наших колишніх вихованців підтверджують, що зерна добра, людяності, професіоналізму, посіяні в їхніх серцях викладачами-педагогами та лікарями, дають плідні сходи.
   Наш колектив продовжує творчо і наполегливо готувати молоду зміну медичних працівників, яка буде плекати велич рідної Хмельниччини - адже ця відповідальна місія під силу лише освіченим, високоморальним і патріотично налаштованим людям.
Ласкаво запрошуємо до співпраці та оволодіння професією!