Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 2-30-41


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 9-02-64


Бібліотека

Великдень іде – свято в душі несе 06.04.2018 Великдень іде – свято в душі несе
Споконвіку Великдень вважається чи не найбільшим святом. Воно пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю. Якраз на цей час припадає поворот сонця на літо, а це означало пробудження всього живого, воскресіння природи, перемогу життя над смертю,  правди ...

Проблема СНІДу і його наслідків 01.12.2017 Проблема СНІДу і його наслідків
Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, – це попередження всім про болючу рану суспільства - СНІД, який виник наприкінці ХХ сторіччя.

День захисника 13.10.2017 День захисника
За вікову історію української народності наша земля неодноразово закликала своїх синів стати на її захист, і ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими.

Історична година «Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали» 12.10.2017 Історична година «Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали»

Цьогоріч виповнюється 75 років з часу створення Української повстанської армії, символічним днем заснування якої є 14 жовтня 1942 року, яка зробила визначний внесок у здобуття та проголошення Української Незалежності, мала вагомий вплив на формування української національної свідомості на процеси державотворення в Україні.

З цієї нагоди12 жовтня у бібліотеці було проведено...

Відкрите засідання гуртка німецької мови «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення» 23.03.2017 Відкрите засідання гуртка німецької мови «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення»
В рамках заходів до Дня визволення міста у гуртожитку училища відбулося відкрите засідання гуртка німецької мови: «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення».

Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, тих, що полягли 20.02.2017 Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, тих, що полягли

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

У бібліотеці відбулася година пам’яті Небесної Сотні «Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, ...

Бесіда: «Реалізація прав людини в сучасному українському суспільстві» 08.12.2016 Бесіда: «Реалізація прав людини в сучасному українському суспільстві»
В умовах становлення України як суверенної і незалежної правової держави все частіше піднімається питання про правове виховання громадян, адже необізнаність в системі правопорядку, що існує в державі, заважає розумно користуватися своїми правами та уникати хибних вчинків та злочинних діянь. Усі громадяни України мають право на набуття необхідного їм мінімуму правових знань.

Година пам’яті «Чорна сповідь моєї  Вітчизни» 24.11.2016 Година пам’яті «Чорна сповідь моєї Вітчизни»
Чому Голодомор 1932–1933 років в Україні є геноцидом українського народу? Хто і для чого організував убивство, каліцтво та терор голодом? Як відбувалися репресії проти селянства? Як Україна пам’ятає цю трагедію і як визнає її світ? Про це та інше йшла мова на заході «Чорна сповідь моєї Вітчизни», який був проведений 24 листопада для студентів першого курсу.

Година спілкування: «Ми є народ, якого не здолати» 21.11.2016 Година спілкування: «Ми є народ, якого не здолати»
У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти  своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідн...

Прес-реліз. Інформаційна година «Українська святиня – Запорізька Січ» 11.10.2016 Прес-реліз. Інформаційна година «Українська святиня – Запорізька Січ»

Протягом всієї багатовікової історії нашої Батьківщини народ вище за все цінував вірність Вітчизні, мужність і відвагу героїв, які боролися за торжество добра і справедливості.


Новини 1 - 10 з 31
Сторінки: