Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 2-30-41


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 9-02-64


Бібліотека

Бесіда "Юридична відповідальність" 14.12.2018 Бесіда "Юридична відповідальність"
В рамках Всеукраїнського тижня права бібліотека запропонувала студентам ознайомитися з виставкою "Юридичний світ в бібліотеці",а також спільно з вихователем гуртожитку організували зустріч з начальником відділу право просвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ганною Петрик, яка провела бесіду "Юридична відповідальн...

Юридичний світ в бібліотеці 10.12.2018 Юридичний світ в бібліотеці
Відзначається Міжнародний День Прав Людини ! В бібліотеці організовано книжкову виставку "Юридичний світ в бібліотеці"

Всесвітній День боротьби зі СНІДом 01.12.2018 Всесвітній День боротьби зі СНІДом
До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом – 1 грудня, в бібліотеці організована виставка яка діє в читальній залі бібліотеки

Літературний вечір «Осіння лірика з ароматом кави» 29.10.2018 Літературний вечір «Осіння лірика з ароматом кави»

День Європи – символ спільних цінностей 18.05.2018 День Європи – символ спільних цінностей
Напередодні Дня Європи в бібліотеці училища проведено Європейський тиждень «День Європи – символ спільних цінностей», в рамках якого книгозбірня запропонувала студентам залучитись до святкування та відвідати низку цікавих заходів.

На Чорнобиль журавлі летіли 26.04.2018 На Чорнобиль журавлі летіли
Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.

Великдень іде – свято в душі несе 06.04.2018 Великдень іде – свято в душі несе
Споконвіку Великдень вважається чи не найбільшим святом. Воно пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю. Якраз на цей час припадає поворот сонця на літо, а це означало пробудження всього живого, воскресіння природи, перемогу життя над смертю,  правди ...

Проблема СНІДу і його наслідків 01.12.2017 Проблема СНІДу і його наслідків
Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, – це попередження всім про болючу рану суспільства - СНІД, який виник наприкінці ХХ сторіччя.

День захисника 13.10.2017 День захисника
За вікову історію української народності наша земля неодноразово закликала своїх синів стати на її захист, і ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими.

Історична година «Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали» 12.10.2017 Історична година «Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали»

Цьогоріч виповнюється 75 років з часу створення Української повстанської армії, символічним днем заснування якої є 14 жовтня 1942 року, яка зробила визначний внесок у здобуття та проголошення Української Незалежності, мала вагомий вплив на формування української національної свідомості на процеси державотворення в Україні.

З цієї нагоди12 жовтня у бібліотеці було проведено...


Новини 1 - 10 з 37
Сторінки: