Новини коледжа

Новини

Підсумкове засідання педагогічної ради

Завершальним етапом роботи педагогічного колективу Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу стало підсумкове засідання педагогічної ради.

Молоді спеціалісти

Збулась найзаповітніша мрія здобувачів освіти Кам'янець - Подільського медичного фахового коледжу спеціальності 223 Медсестринство освітньо-професійної програми "Лікувальна справа" та спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування освітньо -професійної програми "Лабораторна діагностика" - вони стали дипломованими спеціалістами.

Підтримка Збройним Силам України

Колектив Кам'янець - Подільського медичного фахового коледжу мав за честь відправити чергову підтримку Збройним Силам України - зарядну станцію. Усім миру та Перемоги!

Навчання з охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту працівників коледжу

Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. В Кам’янець-Подільському медичному фаховому коледжі приділяється належна увага охороні праці та створенню безпечних умов для учасників освітнього процесу, створення безпечних умов в освітньому середовищі.

Історична година "Герої серед нас"

У Кам'янець-Подільському медичному фаховому коледжі для здобувачів освіти перших курсів відбулась історична година "Герої серед  нас", присвячена Дню Героя. Її провів Славко Полятинчук - голова Кам'янець - Подільського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

Літературний флешмоб

В центральній бібліотеці імені Костя Солухи відбулося засідання студентського парламенту Кам'янець - Подільського медичного фахового коледжу. Це був літературний флешмоб до 163- ї річниці перепоховання Тараса Шевченка в Україні на Чернечій горі біля Канева.

День відкритих дверей

Сьогодні, у Кам'янець - Подільському медичному фаховому коледжі відбулося справжнє свято - День відкритих дверей. Колектив коледжу зустрічав майбутніх абітурієнтів, надіючись, що кожен з них незабаром стане рідною частинкою нашого колективу.

День відкритих дверей

День відкритих дверей

День відкритих дверей #КПМФК - акушерсько-гінекологічна локація.

Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією

Артеріальна гіпертензія – одне з найбільш поширених хронічних захворювань у світі та в Україні зокрема. Вона є серйозним фактором ризику виникнення серцево-судинних захворювань, таких як інфаркт міокарда, інсульт,серцева та  ниркова недостатності та інші ускладнення. Боротьба з артеріальною гіпертензією має велике значення для покращення загального здоров'я населення.