Новини коледжа

Новини

Навчання з охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

З 10 по 30 травня 2022 року в Кам`янець Подільському фаховому коледжі проводилось навчання з охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту...

Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами

До Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами в кабінеті доклінічної практики з інфектології та епідеміології проведено день відкритих дверей.

День вишиванки 2022

День вишиванки 2022

"Україна сьогодні - броня світу"

#КПМФК_День_вишиванки_2022

Всесвітній День медичної сестри

12 травня в Україні та світі - Міжнародний день медсестри. 2022 року ця дата припадає на четвер. Професія дуже важлива та вимагає від людини бути зосередженою, терплячою та готовою прийти на допомогу. Сестра… Сестричка… Не існує у світі більше професії, назва якої була б такою рідною та теплою. Саме на тендітні плечі медичних сестер лягає уся турбота про пацієнта під час хвороби. Ще М. І. Пирогов, роздумуючи над співпрацею лікаря та сестри милосердя, зазначив: медична сестра повинна виконувати усі наукові та технічні приписи лікаря швидко, точно та одразу. Лікар, особливо молодий, повинен використовувати досвід медсестри, оскільки вона більший проміжок часу контактує з хворим, а тому краще вивчає особистість пацієнта.

Реєстрація на навчання здобувачів освіти з числа внутрішньо переміщених осіб

Реєстрація на навчання здобувачів освіти з числа внутрішньо переміщених осіб

Інформуємо, що з 14 березня 2022 року відновлено освітній процес у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти області з використанням технологій дистанційного навчання.

З метою залучення до навчання здобувачів освіти з числа внутрішньо переміщених осіб необхідно зареєструватися за посиланням або через QR код.⁠

23.03.2022
Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників

В Кам´янець-Подільському медичному фаховому коледжі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії щодо розгляду матеріалів із питань атестації педагогічних працівників, прийняття рішень (у межах своєї компетенції про відповідність педагогічних працівників займаній посаді), присвоєння кваліфікаційних категорій (встановлення відповідності раніше присвоєним категоріям), порушення клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації про атестацію педагогічних працівників на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічного звання (про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії, званню).

Кандидатури на посаду директора

Кандидатури на посаду директора

Відповідно до листа Хмельницької обласної ради №107/01-11 від 28.01.2022 року для рейтингового голосування претендентів на посаду директора Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу вносяться кандидатури: