Новини коледжа

Новини

Захід 'У срібнім сяйві прожитих років"

У Кам'янець - Подільському медичному фаховому коледжі з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку  відбувся виховний захід 'У срібнім сяйві прожитих років", який підготували здобувачі освіти ІІфБ (керівник групи Ольга Матвійчук ).

Святкування Дня працівника освіти

Завдяки нашим Збройним Силам України у Кам’янець-Подільському медичному фаховому коледжі відбулося  урочисте святкування Дня працівника освіти. 

Естафета єдності до Дня Українського козацтва та Дня захисників України

Естафета єдності до Дня Українського козацтва та Дня захисників України

Вірш Альони Васильченко "Це жорстоко і незбагненно..." здобувач освіти Кам'янець- Подільського медичного фахового коледжу Назар Маланчук присвячує тим захисникам і захисницям України, які захищають нас уже на небесах...

Ми - нащадки козацької слави

Ми - нащадки козацької слави

Кам’янець-Подільський медичний фаховий коледж приєднується до флешмобу єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників та захисниць України «Ми - нащадки козацької слави».

День відкритих дверей в Центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи

Здобувачі освіти I курсу спеціальності "Акушерська справа" (керівник групи Олександр Сабадаш) побували в просвітницькому просторі "Український сад" Кам'янець-Подільської міської бібліотеки імені Костя Солухи, в межах якого розпочала свою діяльність виставка-інсталяція "Кам'янець- соборна столиця України", організована з нагоди Всесвітнього дня туризму.

Естафета поколінь

Центральний стадіон міста Кам'янця-Подільського наповнився молодечою енергією спортсменів усіх років - тут відбувся легкоатлетичний командний забіг "Естафета поколінь" (4 по 100 метрів).

Об’єктові тренування з питань цивільного захисту щодо дій у надзвичайних ситуаціях та при виникненні пожеж

В Кам’янець-Подільському медичному фаховому коледжі  відбулися показові об’єктові тренування з питань цивільного захисту щодо дій у надзвичайних ситуаціях та при виникненні пожеж з учасниками освітнього процесу на тему: «Дії керівного складу, формувань цивільного захисту, персоналу та здобувачів освіти коледжу в разі пожежі у приміщеннях коледжу».

Участь першокурсників у акції "Я студент туристичного міста"

Довгоочікувана акція "Я студент туристичного міста", яку традиційно організовує Департамент гуманітарної політики Кам'янець - Подільської міської ради за підтримкою Кам'янець- Подільського державного історичного музею- заповідника, стала для першокурсників Кам'янець-Подільського медичного фахового коледжу справжнім випробуванням.

Твоє життя – твій вибір

«Здоров’я — це стан фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів».