Новини коледжа

Новини

Інтерактивної екскурсії «Смотрицький каньйон. Мешканці силурійського моря»

Студенти 1-го курсу групи Б спеціальності 223 Медсестринство Лікувальна справа заняття з біології провели у формі інтерактивної екскурсії «Смотрицький каньйон. Мешканці силурійського моря». Студенти мали чудову нагоду зануритись в історію про наступ моря, та дивний підводний світ - фентазійний та середньовічний: фортеці, лицарі, дракони, кракени.... 

Використовуючи спеціальне знаряддя, самостійно кожен працював з гірськими породами та візуально визначав відбитки залишків стародавніх мешканців силурійського рифу.

Всеукраїнський день бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек колективи студентів Кам'янець-Подільського медичного фахового коледжу ІфА, ІфВ та І лаб разом з кураторами Мазур Т.І. та Сорокою О.В. відвідали центральну міську бібліотеку імені Костя Солухи.

Всесвітній день серця (World Heart Day)

Відзначається Всесвітній день серця (World Heart Day) «Серце – для життя!» викладачі та студенти КПМФК  в це день проводять заходи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності населення у питаннях профілактики серцево-судинних хвороб.

Святкування випуску студентів

Кам'янець-Подільський медичний фаховий коледж святкував випуск студентів спеціальностей 224 Технології медичної діагностики та лікування та 223 Медсестринство Лікувальна справа.

Щасливої дороги, дорогі наші випускники!

З Міжнародним днем захисту дітей!

Святкуємо єдиною коледжівською родиною у колі добрих друзів

Засідання Товариства Червоного Хреста

Засідання Товариства Червоного Хреста

Відбулося урочисте засідання з нагоди посвяти студентів у волонтери Кам'янець-Подільської міської організації Товариства Червоного Хреста

Засідання малої академії наук

У Кам’янець-Подільському медичному фаховому коледжі відбулось засідання МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

Свято вишиванки

Свято вишиванки, який є нашою давньою традицією та підкреслює патріотизм та незламний дух українського народу!