Кам'янець-Подільський
медичний коледж

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 7-47-34


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 7-49-54

(068) 76-57-386


Біологія, медична біологія, хімія, медична хімія, основи медичної генетики

Відкрите практичне заняття з предмету «Біологія і екологія» на тему «Розв’язування типових генетичних задач»

12.02.2019

Викладач Мельник О.М. провела відкрите практичне заняття з предмету «Біологія і екологія» на тему «Розв’язування типових генетичних задач».

Раціональне харчування — основа нормального обміну речовин

29.11.2018

Відбулася відкрита лекція з біології та екології на тему: «Раціональне харчування — основа нормального обміну речовин» в групі спеціальності Технології медичної діагностики та лікування, І курс.

Біологія від А до Я

23.11.2018

Студенти гуртка "Біологія від А до Я" відвідали заняття в КПНУ в школі "Молодого еколога" на тему "Екологічні зв'язки хижак-жертва. Аналіз пелеток".

Життя без шкідливих звичок: варто задуматись

06.11.2018

Група ІІІ ф «В» куратор Мельник О.М. провели відкриту виховну годину «Життя без шкідливих звичок: варто задуматись!» для студентів перших курсів а також були присутні учні ЗОШ №16.

Декада загальносвітніх дисциплін

13.06.2018

Участь у конференції науково-дослідних робіт студентів і магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

10.04.2018

В рамках наукової співпраці 10 квітня 2018 року студенти ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» групи «В» разом з викладачем біології Мельник О.М. взяли участь у науковій конференції науково-дослідних робіт студентів і магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Студенти збагатили свій досвід, щодо підготовки та викладу наукових матеріалів.

Ми за здоровий спосіб життя

20.11.2017

Студенти Кам’янець-Подільського медичного училища групи «В» ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» провели виховний захід «Ми за здоровий спосіб життя» серед учнів 9-го та 11-го класів Кам’нець-Подільського ліцею.

Проведення Всесвітнього дня здоров’я

07.04.2017

Проведення Всесвітнього дня здоров’я стало доброю традицією, як у всьому світі так і в Кам’янець-Подільському медичному училищі. День здоров’я відзначається 7 квітня. Студенти І курсу спеціальності «Лікувальна справа» групи «В» провели виховні години під гаслом «МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ» у школах № 3,2,7.

Акція з озеленення міста

01.04.2017

Продовжуючи акцію з озелененням міста студенти Кам’янець-Подільського медичного училища І курсу групи «В» засадили клумбу училища трояндами.

Екологічні фактори. Антропогенні фактори і їх вплив на організм людини

21.03.2016

Відбулася відкрита лекція з біології з теми: «Екологічні фактори. Антропогенні фактори і їх вплив на організм людини» в групі І ф «А» 

Викладач: Кавецька Л.І.

Матеріали для підготовки до ДПА з біології

Збірник ситуаційних задач з генетики

Література з біології

Навчальні програми з біології, медичної біології, медичної генетики

Перелік питань до диференційованого заліку та семестрового контролю

Білети для самопідготовки

Задачі з хімії

Задачі з хімії комплексні сполуки

Матеріл для підготовки з теми «Встановлення молекулярної формули органічної речовини»

Перелік питань до диференційного заліку з медичної хімії

  • 1
  • 2