Основи загальної та медичної психології, основи психології та міжособове спілкування

Українська хустка наш оберіг

До Всесвітнього дня української хустки була проведена відкрита виховна година "Українська хустка наш оберіг"

СНІД стосується кожного!

До Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом в  Камянець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв  відбулась бінарна лекція-бесіда з елементами ігрової діяльності на тему: «СНІД стосується кожного!»

International Nurses Day

Всесвітній день медичної сестри та медичного брата (International Nurses Day), які забезпечують пацієнтам турботу і піклування. Ваша чуйність і увага допомагають одужати.

Емоційно-вольові процеси

В КПМФК було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Основи загальної та медичної психологіі» з використанням інтерактивних технологій викладачем Ганною Дзікевич на тему: «Емоційно-вольові процеси» в групі В 2 підгрупа ІІ курсу спеціальності 223 Медсестринство Лікувальна справа.

Ескурсія "Я пізнаю світ"

До коледжу завітали учні 3-х класів Кам'янець-Подільського ліцею 8 з екскурсією. Юні здобувачі світи також отримали базові знання з основ здоров’я, отримали масу вражень та емоцій від побаченого.

Більше світлин у фотогалереї

Особистість. Психічні якості особистості

В Кам’янець-Подільському медичному фаховому коледжі було проведено відкрите заняття з дисципліни «Основи загальної та медичної психології» з використанням інтерактивних технологій викладачем Антоніною ВОЗОВИЧ на тему: «Особистість. Психічні якості особистості» в групі 2 курсу спеціальності 223 Медсестринство Лікувальна справа група Б 2 підгрупа.

Всесвітній день психічного здоров'я

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається 10 жовтня щорічно.

Заняття з теми: «Пізнавальні психічні процеси. Відчуття та сприймання. Мислення і пам’ять»

Заняття з теми: «Пізнавальні психічні процеси. Відчуття та сприймання. Мислення і пам’ять»

Відбулось відкрите практичне заняття з «Основ психології та між особового спілкування» з теми: «Пізнавальні психічні процеси. Відчуття та сприймання. Мислення і пам’ять» в групі ІІ курсу 224 Технології медичної діагностики та лікування викладач Г.В. Дзікевич

Лекція-бесіда на тему: «Як продовжити молодість?»

Лекція-бесіда на тему: «Як продовжити молодість?»

Лекція-бесіда на тему: «Як продовжити молодість?» лектор Рибак Г.О. експерт з anti-age терапії

Флешмоб «Естафета здоров’я» та акція Обміняй цигарку на цукерку до Дня здоров’я

Флешмоб «Естафета здоров’я» та акція Обміняй цигарку на цукерку до Дня здоров’я

Студентами І курсу спеціальності «Лікувальна справа» та викладачами Кам’янець-Подільського медичного училища Анною Дзікевич, Антоніною Возович, Тетяною Мазур та за участю заступника міського голови Кам’янець-Подільської міської ради Вадима Савчука був проведенний флешмоб «Естафета здоров’я» та акція "Обміняй цигарку на цукерку" до Дня здоров’я.

Виставка «Будьмо здорові»

Виставка «Будьмо здорові»

Виставка «Будьмо здорові» присвячена Всесвітньому дню здоров’я

Майстер-клас «Що треба їсти щодня»

Майстер-клас «Що треба їсти щодня»

Майстер-клас «Що треба їсти щодня» в рамках Всесвітнього дня здоров’я та тижня циклової комісії природничо-наукової підготовки із фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін.

СНІД — життя без майбутнього...

СНІД — життя без майбутнього...

В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Кам'янець-Подільському медичному училищі було проведено лекцію бесіду на тему: «СНІД — життя без майбутнього...» та екскурсію по навчальному закладу для учнів 11 класів Кам’янець-Подільського ліцею.