Кам'янець-Подільське
медичне училище

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
kpmu1876 Кам'янець-Подільське медичне училище
ДИРЕКТОР

(03849) 7-47-34


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 7-49-54

(068) 76-57-386


Іноземна мови, основи латинської мови з медичної термінології

Заняття з дисципліни: "Англійська мова за професійним спрямуванням" з теми: "Серцево-судинна система"

12.12.2018

Від розвитку серця та судинного русла залежить стан загального здоров'я людини, виникнення хвороб серцево-судинної системи та їх перебіг. Відомо, що хвороби серцево-судинної системи, такі як природжені та набуті вади серця, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, гіпертонічна хвороба, атеросклероз судин, кровотечі та інші, посідають перше місце за тяжкими розладами здоров'я, розвитку інвалідності, а також смертності. Коли нам доводиться приймати складне рішення, ми нерідко кажемо, що «зробили цей вибір серцем».

Тому знання будови і функцій серця та кровоносних судин є необхідним та актуальним для практичної діяльності майбутніх медичних працівників.

One day of my life. Conflict resolution

21.11.2017

В аудиторії №30 Кам’янець-Подільського Медичного училища відбулося відкрите практичне заняття з Англійської мови «One day of my life.Conflict resolution» в групі IIф.«Б»

День Святого Мартіна

11.11.2017

Вичення мови неможливе без знайомства з культурою країни. Саме тому ми часто проводимо німецькі свята, щоб познайомити студентів з традиціями Німеччини.

2017 рік проголошено роком німецької мови

03.10.2017

Студенти нашого медичного училища, активісти-гуртківці Дзядзя Сергій (ІVфА), Болюх Ольга(ІVфА), Морозюк Інга (ІІІфА), Корнівський Богдан (ІІІфА) підібрали матеріали для оформлення фотовиставки, присвяченій доленосній події німецького народу – об’єднанню Німеччини, яке відбулося 3 жовтня 1990 року.

Закони гармонії Всесвіту

01.06.2017

Багато хто мислить так: «Якщо тобі щось здається правильним, роби це. Слухайся голосу свого серця». Чи мудро так думати? Людське серце здатне віддано любити і глибоко співчувати. Але воно також «лукаве… та зіпсоване». Про цей прикрий факт свідчить занепад моралі по всьому світі.

Теми «Поліклініка: виклик лікаря додому» та «В аптеці. Лікарські форми»

23.05.2017

Кам’янець-Подільського медичного училища ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» групи «В» (ІІ підгрупа) разом з викладачем англійської мови Мельник А.В. відвідали міську поліклініку та ознайомились із провідними аптеками міста.

Відкрите засідання гуртка німецької мови «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення»

23.03.2017

В рамках заходів до Дня визволення міста у гуртожитку училища відбулося відкрите засідання гуртка німецької мови: «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення».

Відкрите практичне «Популярні види спорту та ігри»

01.03.2017

Відбулось відкрите практичне заняття з англійської мови у групі І ф «Б» на тему: «Популярні види спорту та ігри».

Нервова система. Захворювання нервової системи та її розлади

23.02.2017

Проведено відкрите заняття з англійської мови у групі "IV ф А" на тему: "Нервова система. Захворювання нервової системи та її розлади" Викладач - Гладій Ю.В.

Відкрите засідання гуртка іноземної мови «Великобританія: відома й невідома»

14.03.2016

Заняття з англійської мови на тему: «Power of Music. Youth and music»

16.02.2016

Відбулось відкрите практичне заняття з англійської мови на тему: « Power of Music. Youth and music» (Сила музики. Молодь і музика) у групі 1ф «Б», 2п/г викладач С.В.Богаченко.

Робочі навчальні програми з німецької мови для всіх спеціальностей

Робочі навчальні програми з англійської мови з професійним спрямуванням

Робоча навчальна програма

Питання до заліку

Завантажити питання до заліку.pdf

Мультимедійне забезпечення занять з англійської мови