Кам'янець-Подільський
медичний коледж

Пушкінська, 31
med.uch22@ukr.net
ДИРЕКТОР

(03849) 7-47-34


НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

(03849) 7-49-54

(068) 76-57-386


Іноземна мови, основи латинської мови з медичної термінології

Travelling. A Tour to Canada

25.02.2021

Викладач С.В. Богаченко провела відкрите практичне заняття з англійської мови у групі "А" ІІ курсу спеціальності 223 Медсестринство Лікувальна справа.

Історія медицина в Україні. М. І. Пирогов, Д. К. Заболотний

10.12.2019

Відбулось відкрите практичне заняття з англійської мови за професійним спрямуванням у групі «Б» ІІІ курсу спеціальності 223 Медсестринство Лікувальна справа. Тема заняття: «Історія медицина в Україні. М. І. Пирогов, Д. К. Заболотний». Викладач: Костенчук Г. І.

Відкритий виховний захід «Сповідь перед мамою»

14.05.2019

Відбувся відкритий виховний захід «Сповідь перед мамою», присвячений найріднішим людям у світі – нашим матерям. На захід були запрошені учні 9 класу Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка».

День пам'яті присвячений героям Небесної сотні

20.03.2019

20 лютого 2019 року весь український народ згадував трагічні події п'ятирічної давності та вшановував пам'ять славних синів та дочок України.

Святий Миколай в Голищанські школі-інтернаті

22.12.2018

Усі діти з нетерпінням чекають на Святого Миколая, який приносить подарунки.

Медицина не проста наука

21.12.2018

Медицина не проста наука. Вивчення медичних дисциплін вимагає багато зусиль. Вивчати іноземну мову теж не легке завдання, проте було дуже приємно, коли студенти-гуртківці Корнівський Богдан ІV Ф- «А», Береза Вікторія ІV Ф- «А», Нефьодова Анна II Ф - «А» погодилися провести новорічний ранок німецькою мовою для учнів Колубаївського НВК у складі ЗОШ I- II ступенів та ДНЗ Гуменецької сільської ради.

Заняття з дисципліни: "Англійська мова за професійним спрямуванням" з теми: "Серцево-судинна система"

12.12.2018

Від розвитку серця та судинного русла залежить стан загального здоров'я людини, виникнення хвороб серцево-судинної системи та їх перебіг. Відомо, що хвороби серцево-судинної системи, такі як природжені та набуті вади серця, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, гіпертонічна хвороба, атеросклероз судин, кровотечі та інші, посідають перше місце за тяжкими розладами здоров'я, розвитку інвалідності, а також смертності. Коли нам доводиться приймати складне рішення, ми нерідко кажемо, що «зробили цей вибір серцем».

Тому знання будови і функцій серця та кровоносних судин є необхідним та актуальним для практичної діяльності майбутніх медичних працівників.

One day of my life. Conflict resolution

21.11.2017

В аудиторії №30 Кам’янець-Подільського Медичного училища відбулося відкрите практичне заняття з Англійської мови «One day of my life.Conflict resolution» в групі IIф.«Б»

День Святого Мартіна

11.11.2017

Вичення мови неможливе без знайомства з культурою країни. Саме тому ми часто проводимо німецькі свята, щоб познайомити студентів з традиціями Німеччини.

2017 рік проголошено роком німецької мови

03.10.2017

Студенти нашого медичного училища, активісти-гуртківці Дзядзя Сергій (ІVфА), Болюх Ольга(ІVфА), Морозюк Інга (ІІІфА), Корнівський Богдан (ІІІфА) підібрали матеріали для оформлення фотовиставки, присвяченій доленосній події німецького народу – об’єднанню Німеччини, яке відбулося 3 жовтня 1990 року.

Закони гармонії Всесвіту

01.06.2017

Багато хто мислить так: «Якщо тобі щось здається правильним, роби це. Слухайся голосу свого серця». Чи мудро так думати? Людське серце здатне віддано любити і глибоко співчувати. Але воно також «лукаве… та зіпсоване». Про цей прикрий факт свідчить занепад моралі по всьому світі.

Теми «Поліклініка: виклик лікаря додому» та «В аптеці. Лікарські форми»

23.05.2017

Кам’янець-Подільського медичного училища ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» групи «В» (ІІ підгрупа) разом з викладачем англійської мови Мельник А.В. відвідали міську поліклініку та ознайомились із провідними аптеками міста.

Відкрите засідання гуртка німецької мови «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення»

23.03.2017

В рамках заходів до Дня визволення міста у гуртожитку училища відбулося відкрите засідання гуртка німецької мови: «Кам’янець-Подільський: від окупації до визволення».

Відкрите практичне «Популярні види спорту та ігри»

01.03.2017

Відбулось відкрите практичне заняття з англійської мови у групі І ф «Б» на тему: «Популярні види спорту та ігри».

Нервова система. Захворювання нервової системи та її розлади

23.02.2017

Проведено відкрите заняття з англійської мови у групі "IV ф А" на тему: "Нервова система. Захворювання нервової системи та її розлади" Викладач - Гладій Ю.В.

Відкрите засідання гуртка іноземної мови «Великобританія: відома й невідома»

14.03.2016

Заняття з англійської мови на тему: «Power of Music. Youth and music»

16.02.2016

Відбулось відкрите практичне заняття з англійської мови на тему: « Power of Music. Youth and music» (Сила музики. Молодь і музика) у групі 1ф «Б», 2п/г викладач С.В.Богаченко.

Робочі навчальні програми з німецької мови для всіх спеціальностей

Робочі навчальні програми з англійської мови з професійним спрямуванням

Робоча навчальна програма

  • 1
  • 2