Заняття з дисципліни: "Англійська мова за професійним спрямуванням" з теми: "Серцево-судинна система"

Заняття з дисципліни: "Англійська мова за професійним спрямуванням" з теми: "Серцево-судинна система"

12 грудня 2018 року у групі ІV ф "В" (ІІ п/г) викладачем Аллою Вікторівною Мельник було проведено відкрите заняття з дисципліни: "Англійська мова за професійним спрямуванням" з теми: "Серцево-судинна система". Щороку в Україні від серцево-судинних захворювань помирає 160 тисяч осіб. Це більше ніж від сукупної кількості випадків смерті від всіх видів раку, туберкульозу, СНІДу. Не дивлячись на те що з кожним роком медики знаходять нові, більш ефективні способи боротьби із захворюваннями серцево-судинної системи, твердження про те, що краще не захворіти, ніж потім лікуватися, залишається актуальним. А для того, щоб не хворіти, необхідно зміцнювати серце і судини.

Від розвитку серця та судинного русла залежить стан загального здоров'я людини, виникнення хвороб серцево-судинної системи та їх перебіг. Відомо, що хвороби серцево-судинної системи, такі як природжені та набуті вади серця, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, гіпертонічна хвороба, атеросклероз судин, кровотечі та інші, посідають перше місце за тяжкими розладами здоров'я, розвитку інвалідності, а також смертності. Коли нам доводиться приймати складне рішення, ми нерідко кажемо, що «зробили цей вибір серцем».

Тому знання будови і функцій серця та кровоносних судин є необхідним та актуальним для практичної діяльності майбутніх медичних працівників.

Більше світлин у фотогалереї
12.12.2018