Всеукраїнськкого тижня права та захисту прав людини

В рамках Всеукраїнськкого тижня права та захисту прав людини в медичному училищі було проведено Тиждень права. Протягом тижня (07 -11 грудня 2015 року) було заплановано і проведено ряд заходів.

У понеділок 07.12.15р. розпочався конкурс стінних газет для студентів І курсів на тему: «Права людини і дитини». Найактивнішу участь у конкурсі взяли студенти І курсу відділення «Лікувальна справа» груп «А», «Б», «В». Кращими були роботи таких студентів як Хмельовська Христина, Бугера Юля, Гранчак Таня, Кумашевський Роман, Главіцький Андрій, ПахнєнкоДенис, Капучак Настя, Поволоцька Діана.

Хмельовська Христина і Бугера Юля

Хмельовська Христина і Бугера Юля

Главіцький А., Пахнєнко Д та Кумашевський Р. за роботою

Главіцький А., Пахнєнко Д та Кумашевський Р. за роботою

Поволоцька Діана і Капучак Настя

Поволоцька Діана і Капучак Настя

Поволоцька Діана і Капучак Настя

Гранчак Таня

Гранчак Таня

У вівторок, 08 грудня на виховній годині для ІІІ курсу відділення «Лікувальна справа» було проведено зустріч із провідним спеціалістом-юрисконсультом Галайбідою Вячеславом Миколайовичем на тему: «Профілактика правопорушень серед студентської молоді».9 грудня 2015р. у читальному залі бібліотеки медичного училища пройшло одразу два заходи. Бібліотекарями Сторожук Л.В. та Лісовою Н.В. було підготовано виставку правової літератури. Викладач права ознайомила студентів із експонатами виставки.
Ввечері для студентів, що проживають у гуртожитку було проведено вечір запитань-відповідей. На зустріч із студентами були запрошені Фрідріх Валерій Валентинович – майор поліції, начальник сектору молодіжної превенції Кам’янець-Подільського Відділу поліції Головного управління національної поліції та Чуловський Сергій Михайлович – поліцейський на Дністровському водосховищі.


Студенти охоче поспілкувались із представниками поліції та поставили ряд запитань, що стосувались правил проживання у гуртожитку, правил поведінки у громадських місцях, відповідальності за тютюнопаління у громадських місцях, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх тощо. На усі запитання студенти отримали вичерпні відповіді, проілюстровані випадками із роботи поліцейських.У четвер 10 грудня команда «Каммедики» Кам’янець-Подільського медичного училища взяла участь у міських змаганнях «Брейн-ринг» на тему «Історія Організації Об’єднаних Націй та права людини», присвяченому 70-й річниці створення ООН і Всесвітньому Дню Захисту Прав Людини. Команда у складі Грузєва Дениса (капітан команди), Гуменюк Марії, Копчук Ольги, Ус Інни, Дембіцького Ростислава і Петрушевського Дмитра достойно представила свій навчальний заклад і вийшла до фіналу змагань.

Журі конкурсу

Журі конкурсу

Фіналісти змагань – команда «Каммедики»

Фіналісти змагань – команда «Каммедики»

Фіналісти змагань – команда «Каммедики»

Фіналісти змагань – команда «Каммедики»

У п’ятницю, 11 грудня студентки І курсу Алєксєєва Даша та Ляхоцька Катя підготували фотовиставку «Права людини» за результатами фотоквесту, що дівчата його проводили протягом тижня.


07.12.2015