Українська мова, українська мова за професійним спрямуванням, українська література

ІІ етапу Олімпіади з української мови

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Олімпіади з української мови...

МІЙ ШЕВЧЕНКО

Проведено VІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «МІЙ ШЕВЧЕНКО» (проводиться за ініціативи ГО «Інноваційні обрії України»). У 2024 році до Конкурсу долучилось 2685 осіб з усієї України!!!

94-річчя легендарної української поетеси

94-річчя легендарної української поетеси

Сьогодні, 19 березня, відзначає своє 94-річчя легендарна українська поетеса, наша сучасниця - Ліна Костенко!!! Її вірші й проза одночасно обпікають та лікують душу. Вже понад два роки ми щодня виборюємо нашу свободу та відстоюємо свою незалежність. І сьогодні пророчі вірші Ліни Костенко, як ніколи, надихають на невпинну боротьбу!!! "Ми не маємо права на поразку",- нагадує нам поетеса і стверджує: "Бо хто за що, а ми за незалежність"! Щиро вітаємо шановну Ліну Василівну! Многая Літа під мирним українським небом! Віримо, що рідна серцю кожного українця поетеса, наш Голос і наша Совість - Ліна Костенко, напише ще не один пронизливий вірш про нашу нескорену та непереможну Україну! Пропонуємо добірку найулюбленіших віршів геніальної письменниці: Про вічне, Про життя, Про кохання...

Ліна Костенко

В Кам'янець-Подільському медичному фаховому коледжі у групі А здобувачів освіти ІІ курсу спеціальності 223 Медсестринство освітньо-професійної програми Лікувальна справа викладач Алла МЕЛЬНИК провела відкрите заняття з української літератури на тему: "Ліна Костенко. Життєвий і творчий шлях. Громадянська позиція мисткині. Її роль і значення у суспільному та культурному житті України".

Перемога в обласному етапі ХХlV Міжнародного конкурсу

Перемога в обласному етапі ХХlV Міжнародного конкурсу

Вітаємо із перемогою в обласному етапі ХХlV Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика серед студентів фахової передвищої освіти Хмельницької області Юлію Христофор, студентку І курсу спеціальності 223 Медсестринство освітньо-професійної програми Лікувальна справа, яка посіла І місце (викладач Анна Якубовська)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

В Кам'янець-Подільському медичному фаховому коледжі відбувся І етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відповідно до указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571.

І етап Олімпіади з української мови

Вітаємо переможців Олімпіади з української мови, яка відбулася 23.10.23 року!

Ми - нащадки козацької слави

Ми - нащадки козацької слави

Кам’янець-Подільський медичний фаховий коледж приєднується до флешмобу єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників та захисниць України «Ми - нащадки козацької слави».

Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко»

Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко»: здобувачів Кам'янець-Подільського медичного фахового коледжу Дарію Білецьку, Інну Насобкову, Діну Скідан та керівника - викладача Аллу МЕЛЬНИК з відзначенням ПОДЯКАМИ Конкурсу, що проводився за ініціативи громадської організації "Інноваційні обрії України". Зичимо учасникам мирного неба та нових творчих звершень!!!

Всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії

У Всесвітній день поезії вітаємо всіх майстрів поетичного слова! Бажаємо сповнення творчих задумів та мрій. Хай ваше слово буде завжди потрібним, лікує душу і приносить кожному читачу задоволення, а відтак - буде вічним.

Онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

Підсумками участі у літературному онлайн-марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвяченому пам’яті Тараса Шевченка, були нагородження дипломами учасників марафону.