Українська мова, українська мова за професійним спрямуванням, українська література

Перемога в обласному етапі ХХlV Міжнародного конкурсу

Перемога в обласному етапі ХХlV Міжнародного конкурсу

Вітаємо із перемогою в обласному етапі ХХlV Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика серед студентів фахової передвищої освіти Хмельницької області Юлію Христофор, студентку І курсу спеціальності 223 Медсестринство освітньо-професійної програми Лікувальна справа, яка посіла І місце (викладач Анна Якубовська)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

В Кам'янець-Подільському медичному фаховому коледжі відбувся І етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відповідно до указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571.

І етап Олімпіади з української мови

Вітаємо переможців Олімпіади з української мови, яка відбулася 23.10.23 року!

Ми - нащадки козацької слави

Ми - нащадки козацької слави

Кам’янець-Подільський медичний фаховий коледж приєднується до флешмобу єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників та захисниць України «Ми - нащадки козацької слави».

Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко»

Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко»: здобувачів Кам'янець-Подільського медичного фахового коледжу Дарію Білецьку, Інну Насобкову, Діну Скідан та керівника - викладача Аллу МЕЛЬНИК з відзначенням ПОДЯКАМИ Конкурсу, що проводився за ініціативи громадської організації "Інноваційні обрії України". Зичимо учасникам мирного неба та нових творчих звершень!!!

Всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії

У Всесвітній день поезії вітаємо всіх майстрів поетичного слова! Бажаємо сповнення творчих задумів та мрій. Хай ваше слово буде завжди потрібним, лікує душу і приносить кожному читачу задоволення, а відтак - буде вічним.

Онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

Підсумками участі у літературному онлайн-марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвяченому пам’яті Тараса Шевченка, були нагородження дипломами учасників марафону.

Міжнародний день рідної мови

У Кам'янець-Подільському медичному фаховому коледжі знання рідної мови демонстрували у вигляді гри-батлу "Битва поколінь", де змагалися команди викладачів та здобувачів освіти. Цікаві та пізнавальні конкурси пронизані українським духом, любов' ю до рідного слова. Дякуємо голові циклової комісії Анні Якубовській за цікаву ідею та чудову організацію заходу.

Правопис знака м'якшення, апострофа

Відбулось відкрите заняття з української мови на тему: «Правопис знака м'якшення, апострофа»

Декади грамотності, присвяченої Дню української писемності й мови

ЗВІТ про проведення декади грамотності, присвяченої Дню української писемності й мови