9baiVmNocXw.jpg

21.05.2016 року у Кам’янець-Подільському медичному училищі відбувся «День Відкритих Дверей».

Студенти: Баранецький Юрій та Буянова Анастасія представляли кабінет доклінічної практики з інфектології та епідеміології. Особливу увагу звернули на те, що кабінет якісно обладнаний, про це свідчила наявність муляжів, маніпуляційного столика, різноманітного інструментарію для забору патологічного матеріалу від хворих, зразки медичної документації, препаратів та досить велика кількість навчального матеріалу.

Доцільно відокремити те,що кабінет співпрацює з інфекційним відділенням у якому проводяться заняття для студентів. Там, вони оглядають хворих разом із висококваліфікованими лікарями та виконують їх призначення під контролем маніпуляційної та постових медсестер.

Цікавість про техніку безпеки не стояла на задньому плані. Багато абітурієнтів та їхніх батьків не оминали кабінет та запитували про профілактику інфекційних захворювань, таких, як вірусні гепатити, СНІД, правець, ботулізм. Студенти будучи під пильним наглядом викладача, надавали професійні поради, щодо цих питань.

ZxMq3MSe95g.jpg

Найменшою відвідувачкою кабінету інфектології та епідеміології стала Семенова Зоряна. Дівчинка захопливо слухала, цікавилась та навчалась. Будучи, ще дитиною Зоряна твердо вирішила бути лікарем та лікувати людей. Саме у нашому медичному училищі вона здійснила перші кроки до своєї мрії.

IHME-2YeE44.jpg

kbUJZUvRmxg.jpg

Хотілось запевнити Вас, що даний захід відкрив свої двері у світ медицини Кам’янець-Подільського медичного училища. Ось така віртуальна екскурсія!

1fYKppPZ9uM.jpg

21.05.2016