Останній день березня відзначився чемпіонатом училища з волейболу серед збірних команд студентів та викладачів

Останній день березня відзначився чемпіонатом училища з волейболу серед збірних команд студентів та викладачів

Останній день березня відзначився чемпіонатом училища з волейболу серед збірних команд студентів та викладачів, присвяченого Дню здоров’я.

Команди студентів «Олімп» та «Патологічна рухливість» очолили відповідно Ваврічин Андрій та Мазій Ольга , команду викладачів «Юніор» - директор училища Клим Віктор Степанович.

Кожна команда достойно змагалася за перемогу. Студенти пустили в хід найрізноманітніші методи: закривання сітки, подача в стрибку, заміни, блоки, зупинка гри для визначення стратегії. Ваврічин Андрій, Грузєв Денис, Омелянов Вадим, Пугач Ілля, Баранецький Юрій та Журавель Максим робили все можливе і неможливе, щоб принести залікові бали в скарбничку власної команди. І вони були, іноді ціною побитих колін та ліктів. Та майстерність і досвід Мазій Ольги, Рожка Олега, Плюти Михайла, Кравчука Євгена, Блажеєва Олега та Герелюка Андрія важко було обіграти.

В очній зустрічі між командою «Патологічна рухливість» та «Юніор» розгорілась наполеглива боротьба за перемогу. Команда «Юніор» вражала глядачів умінням, майстерністю та наполегливістю Невенгловського Олександра Васильовича, Гаджули Сергія Олександровича, Криворучка Ігора Григоровича, Юркова Сергія Івановича, Паламарчука Олександра Васильовича. Та найбільший захват у глядачів викликали «розпасування» м’ячів та блокування Клима Віктора Степановича. Команда «Патологічна рухливість» наполегливо боролась за перемогу. В кінці другого тайму команда «Патологічна рухливість» за допомогою своїх особливих прийомів наблизилась впритул до перемоги. Та вихід на поле бою «юніора» Якубовського Василя Федоровича схилила шальки терезів на користь команди «Юніор». А декілька «злетів ластівкою» та остання подача «наймолодшого юніора» Паламарчука Олександра Андрійовича принесли перемогу команді.

Та найбільша перемога у цих змаганнях – усвідомлення, що спорт – запорука здорового способу життя.

Світлини знайдете у фотогалереї

31.03.2016