21 березня відбулась міська олімпіада з базових дисциплін серед ВНЗ І-ІІ р.а. Південного регіону. Студентами-переможцями Кам’янець-Подільського медичного училища стали:
- Розгон Любов – студентка ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа», яка посіла ІІ місце на олімпіаді з англійської мови (викладач Мельник Алла Вікторівна);
- Барладін Катерина – студентка І курсу спеціальності «Лікувальна справа», яка посіла ІІ місце на олімпіаді з фізики (викладач Збаравська Леся Юріївна);
- Мельничук Аліна – студентка ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа», яка посіла ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови (викладач Кожухаренко Наталія Олександрівна).
Вітаємо переможців з отриманими результатами! Бажаємо подальших успіхів!
![міська олімпіада з базових дисциплін міська олімпіада з базових дисциплін](/upload/medialibrary/fcd/01_22_DSC06505.jpg)
![міська олімпіада з базових дисциплін міська олімпіада з базових дисциплін](/upload/medialibrary/e82/02_31_gsosvra.jpg)