cвяткування дня студента

Cвяткування Дня студента

День студента в нашому закладі планувався заздалегідь, щоб усе встигнути. Ранок 15 листопада зустрів усіх музикою та смаколиками з передбаченнями.

А потім, на урочистому зібранні, директор Клим Віктор Степанович передав владу в руки студентського самоврядування.

На присутніх також чекали нагороди за активну громадську позицію та за конкурси: «Осінній дебют», «Краща кімната гуртожитку», фотоконкурс «Студентське життя як воно є…». Студентів нагородили грамотами, грошовими преміями та сертифікатами на перегляд кінофільмів в кінотеатрах за їх вибором.

Далі почалися звичайні пари з незвичайними викладачами-студентами, які зважилися на те, щоб спробувати стати по інший бік навчального процесу.

В цей же час члени студентського клубу «Правовий меседж» мали можливість донести до свідомості однолітків такі теми як: «Лікарські помилки та відповідальність за них», «Деонтологія та етика лікаря».

Були і приємні несподіванки: до нас у гості завітав завідувач хірургічного відділення міської лікарні №1 Арсенюк Валерій Вікторович, який подарував колективу училища свої книги та друковані напрацювання.

Велика перерва наповнила коридори закладу веселими звуками ярмарки та запальними танцями. А кому такі розваги здалися шумними, мали змогу просто посидіти в спокої та порозважатися настільними іграми. Їх допомогли організувати команда волонтерів клубу активного дозвілля, туризму та спорту «Ігромани» (дякуємо вам, Дмитро Бойко та Руслан Константинов). А в сусідній аудиторії проходив останній етап шахового турніру.

Після пар в актовій залі гучно лунав конкурс «Караоке на майдані», який чудово підготували Ігор Криворучко та Микола Юрков.

Глядачі вибрали найбільш голосистих: Юлію Бугеру, Надію Афрамчук, Анну Нефьодову. А «джокером» стала Тетяна Шадюк. Анна Нефьодова та Надія Афрамчук вийшли у фінал конкурсу. Перемогу отримала Надія, їй і дістався сертифікат на концерт гурту «Без обмежень».

Дякуємо усім за гарний настрій та чудово проведений день!

Cвяткування Дня студента
Cвяткування Дня студента
Cвяткування Дня студента
Cвяткування Дня студента
Cвяткування Дня студента
Cвяткування Дня студента
Більше світлин у фотогалереї
15.11.2018