низка заходів до дня студента 2021

Низка заходів до Дня студента 2021

До Міжнародного дня студента - 2021 у Кам’янець-Подільському медичному фаховому коледжі пройшла серія ознайомчих занять з бадмінтону для студентів перших курсів. Своїм досвідом та спортивними знаряддями щиро з нами поділився голова громадської організації «Кам’янець-Подільська місьрайонна федерація бадмінтону» Дмитро Бойко, за що висловлюємо йому свою щиру вдячність.
День студента. Бадмінтон.

Більше світлин у альбомі Фотогалереї 

Також до Дня студента у гуртожитку Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу студенти змогли урізноманітнити своє вечірнє дозвілля настільними іграми, які радо презентував їм Дмитро Бойко – голова громадської організації «Кам’янець-Подільська міськрайонна федерація бадмінтону». Як приємно усвідомлювати, що є такі молоді люди, які не словом, а ділом покращують дозвілля молоді!
Низка заходів до Дня студента 2021

Більше світлин у альбомі Фотогалереї 

З 9 по 11 листопада 2021 року у спортивному комплексі Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу відбулися змагання з волейболу між командами студентських груп приурочені Міжнародному дню студента.
Низка заходів до Дня студента 2021
Перше місце виборола команда у складі:
1.Побережний Андрій (ІІІфБ)
2. Мельниченко Микола (ІІІфБ)
3. Шевчук Ілля (ІІІфБ)
4.Тарасов Іван (ІІІлаб)
5.Булдума Андрій (ІІІфБ)
6. Берекець Валерія (ІІІфБ)
7.Полуектова Єлізавета (ІІІфБ)
8.Буряк Сніжана (ІІІфБ)

Друге місце дісталося команді у складі:
1.Якім Василь (IVфВ)
2.Бабій Андрій (IVфВ)
3.Стремінська Юлія (IVфВ)
4.Шелест Влад (IVфВ)
5. Корогода Назар  (IVфВ)
6. Козлов Віталій  (IVфВ)
7.Григорук Веніамін (IVфВ)
8.Максимчак Іван  (ІІ ак)
9.Зелінська Кармеліта (ІІфА)

Почесне третє місце отримала команда у складі:
1.Савчук Микола (IVфБ)
2.Смолінська Катерина (IVфБ)
3.Хома Андрій (IVфБ)
4.Бондар Владислав (IVфБ)
5.Грушенцов Владислав (IVфБ)
6.Кіореску Ярослава (ІІлаб)
7.Соколовська Вероніка (ІІфБ)

Та найцікавішим виявився останній день, коли на поле вийшла змагатися із переможцями збірна команда викладачів. Гра була не проста та запекла, але несподівано, навіть для себе, команда викладачів перемогла.  Віват усім, хто узяв участь у змаганнях!

Більше світлин у альбомі Фотогалереї 

11 листопада 2021 року в гуртожитку Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу відбувся конкурс на кращу кімнату.
Низка заходів до Дня студента 2021
Перше місце дісталося студентам Брацлавській Надії (IVфБ) , Короткоручко Ілоні (IVфВ),  що проживають у кімнаті 33/4.
Друге місце отримали студенти:
Воробець Дмитро (ІІфА) і Маланчук (ІІфА), що проживають у кімнаті 47/2 та  Керничний Станіслав (ІІфА) і Кубко Назар Ростислав (ІІфА), що поживають у кімнаті 33/2.
Третє місце розділили :
Дзюбій Інна (IVфА), Майданюк Ярослава (IVфА), що  проживають в кімнаті 23/2, а також Більчук Владислав (ІфА) , Стефанків Василь (ІфА), що проживають в кімнаті 46/3

Більше світлин у альбомі Фотогалереї 

15 листопада відбулося засідання студентського парламенту Кам'янець-Подільського медичного фахового коледжу на тему: "Сучасні реалії товариства Червоного Хреста України: його можливості та розвиток", на якому голова студентського парламенту Вікторія Махніцька та представник Кам'янець-Подільської організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Семенюк ознайомили присутніх із своїми вряженнями від поїздки у місто Київ, де вони з 5 по 7 листопада взяли участь у засіданні Національної волонтерської асамблеї 2021 Товариства Червоного Хреста України. На цьому ж засіданні представник Кам'янець-Подільської організації Товариства Червоного Хреста України  Юлія Побережна презентувала присутнім громадську організацію "Прибери у горах"
Низка заходів до Дня студента 2021

Більше світлин заходу в альбомі Фотогалереї 

"Медична етика та деонтологія в сучасних умовах" - такою була тема зустрічі за круглим столом до Міжнародного дня студента для студентського парламенту Кам'янець-Подільського медичного фахового коледжу. Та справжньою родзинкою стала зустріч з колишньою студенткою коледжу Катериною Кржемінською - нині операційною медичною сестрою відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології номер 2 Хмельницького обласного серцево-судинного центру Хмельницької обласної ради. Зустріч була теплою, надзвичайно цікавою та інформативною.
Низка заходів до Дня студента 2021

Більше світлин заходу в альбомі Фотогалереї 
17.11.2021