Популяризація видань про здоровий спосіб життя

| Популяризація видань про здоровий спосіб життя

Популяризація видань про здоровий спосіб життяСаме виховання культури здоров’я є одним із найважливіших напрямів роботи бібліотеки. У бібліотеці оформлено книжкові виставки «Найбільше щастя у житті – здоров’я», «Мистецтво бути здоровим», «Димні світи. Що треба знати про куріння»на яких представлені видання, які допомагають зрозуміти, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а перш за все – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили свого організму та природні засоби.

У сфері постійної уваги бібліотекарів й такі болючі питання, як алкоголізм, наркоманія, СНІД. 

Популяризація видань про здоровий спосіб життя

Значний інтерес викликали такі бібліотечні заходи, як година протесту «Скажи наркотикам: ні» інформаційнопросвітницька година «СНІД – чума ХХІ століття», бесіда: «Наркоманія сьогодні: залежність і протидія».

Присутні мали нагоду поспілкуватися та одержати корисну інформацію під час години цікавих повідомлень та огляду літератури. 
З метою профілактики цих захворювань у бібліотеці оформлено книжкову виставку - застереження: «Молодь і СНІД – серйозний погляд» доповненням до нєї є тематична картотека, папки “Шкідливі звички: міраж і дійсність”, “Біла смерть – чорне лихо”, “Пиття не доводить до пуття”, які користуються постійним попитом у молоді.

Популяризація видань про здоровий спосіб життя