Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, тих, що полягли

| Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, тих, що полягли

20 лютого 2017 року у бібліотеці відбулася година пам’яті Небесної Сотні «Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, тих, що полягли».

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

Студенти переглянули відео-презентацію, щоб ще раз пригадати буремні події лютого 2014 року. Згадали усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять про них згуртує нас, живих, дасть силу, мудрість, наснагу для розбудови вільної, багатої України.

20.02.2017 Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, тих, що полягли

20.02.2017 Вшануй хвилиною мовчання , Вкраїно, тих, що полягли

Оформлена Виставка – експозиція «Понад усе вони любили Україну».

Цільове призначення: Виставка – данина пам’яті тим подолянам, які виступили на захист цілісності й незалежності рідної землі. Містить матеріали, що розповідають про учасників буремних подій в історії нашої держави. Це Герої Небесної Сотні.

Коли розпочато:16 лютого 2017 р.

Термін функціонування: 16 лютого – 24 лютого 2017р.

Місце експонування: читальний зал бібліотеки

Представлено документів: На виставці представлені такі книги як повість «Я з Небесної сотні» Марка Рудневича про три вирішальні доби на Майдані, книга – реквієм «Небесна сотня», збірка Т. Домашенко «Небесна сотня воїнів майдану». У цій книзі зібрано поезії, насичені емоціями останніх подій, що відбувалися в Україні, котрі авторка пережила особисто на Євромайдані. Та книга А. Мухарського «Майдан. Революція духу», а також газетні публікації.

Матеріали, представлені на виставці, оспівують тих, хто не побоявся куль і кийків, поклав своє життя за рідну Україну.

20.02.2017