Вечір «Українська жінка – птиця фенікс»

| Вечір «Українська жінка – птиця фенікс»

Жінка – скільки про неї було сказано й написано. Сьогодні ми звертаємось до цієї одвічної загадки природи і запитуємо, що вона здатна? Українські жінки зробили великий внесок у розвиток як країни, так і в розвиток української культури, виховують доброту, людяність, почуття відповідальності за те, що ти – жінка. Шанобливе ставлення до неї , як особистості, почуття національної гордості, любові до рідного краю.

3 березня 2015 року в приміщені бібліотеки медичного училища проведено вечір «Українська жінка – птиця фенікс» зі студентами І курсу – фельдшерами та лаборантами.

На вечорі виступила Лідія Підчашинська. Вона розповіла, як багато років тому її дочка поїхала на заробітки до Греції, покинувши рідну домівку, що їй довелося пережити.

Найоб'єктивніше про жінок розказали кадри з документального фільму «Жінка – банкомат». Студенти мали змогу переглянути документальний фільм, який розповідає про долю українських заробітчанок, які поїхали до Італії.

Продовжила вечір член літературного об’єднання «Ліра» Марія Гаврилюк продекламувавши вірші про жінку. Доповненням до вечора було акапельне виконання пісні «Вечірні зорі» солістом хору Арнольдом Харламовим та Марією Гаврилюк, Людмилою Музикою.

Наприкінці заходу бібліотекар ознайомила присутніх з літературою , що присвячена долям жінок – заробітчанок , про їх поневіряння та успіхи.

Українська жінка – птиця фенікс Українська жінка – птиця фенікс Українська жінка – птиця фенікс

Лариса Сторожук