Літературно-пізнавальна година «Він сіяв слово між людьми»

| Літературно-пізнавальна година «Він сіяв слово між людьми»

У цьому році на державному рівні відзначається 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Дата ювілею найвидатнішого українського письменника, філософа і освітянина ХVІІІ століття увійшла до переліку ювілейних дат ЮНЕСКО 2022 року.
З цієї нагоди в бібліотеці-філії № 7 була проведена літературно-пізнавальна година «Він сіяв слово між людьми». Для студентів першого курсу Кам’янець -Подільського медичного фахового коледжу.
Студенти дізнались цікаві факти з життя народного мудреця, Г.Сковороди, ознайомились з літературною спадщиною великого українця та книгами про нього, що були представлені на перегляді літератури.
Говорили про музеї Г.Сковороди в Чорнухах та Сковородинівці (що був знищений цього року влучанням російської ракети).
Григорій Савич Сковорода – особистість поза часом і простором, в цьому переконались і відвідувачі заходу. Він залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину. Сковорода був і є моральним учителем всіх поколінь українського народу. Його твори нагадують нам про велич українського мислителя, в якого можна знайти відповіді й на питання сьогодення. Він хотів, аби світ став кращим, щоб люди не робили один одному зла, жили по совісті. Його філософські ідеї затребувані й сьогодні. 
Так як студенти були в бібліотеці вперше, для них була проведена ще й екскурсія бібліотекою.

Він сіяв слово між людьми

07.11.2022